O nás


Chcem byť ZDRAVÝ a chcem byť FIT! 


Takto začala naša prvotná myšlienka. Ale mať oboje v tejto dobe, nie je ľahké. Informácií o tom, ako to dosiahnuť je mnoho, no ktoré sú správne? Je veľa odborných názorov ako to skĺbiť dokopy, no viac nás mýlia, ako nám pomáhajú. A ako je u nás zvykom, prikloníme sa k tej možnosti, ktorá nám na prvý pohľad viac vyhovuje. 


Prečo? Jednoduchá odpoveď – lebo my ľudia sme pohodlní a hľadáme si ľahšiu cestu, ako skúsiť tú ťažšiu. Je nám to povedomé, že? Presne to isté sme robili aj my, a preto vznikla táto stránka! Mať všetky informácie pokope, ísť s dobou a vedieť o aktuálnych trendoch vo fitnes a hlavne...články podliehajú zahraničnej Zdravotníckej asociácií. Čo je najvyšší overený zdroj v tejto oblasti! Naše vlastné zdravie je veľmi citlivá téma a prehliadať alarmujúce príznaky, ktoré koniec koncov vedú ku nejakej chorobe je voči sebe samému väčší prehrešok ako obyčajný cukor v káve či čaji. 


Vitajte na našej stránke, ktorá neprehliada, práve naopak poukazuje priamo na ne, ešte skôr ako si niečo všimnete na tele.